KUIDAS E-POEST OSTA?

1. Sobiva toote leidmine ja lisamine ostukorvi

Leidke paremal asuvast tootepuust sobiv tootekategooria ning klikkige sellele. Vastav kategooria avaneb koos oma alamkategooriatega ning Te näete kõiki selle kategooria tooteid. Valige vasakul pisipiltidelt tooted mis teid huvitavad. Neile klikates saab toodete kohta all rohkem infot. Leidke endale sobiv toode ja klikkige nupule „LISAN KORVI”.

Sobiva toote leidmiseks võite kasutada ka ülemisel paneelil olevat "Otsi....." lahtrit. Kirjutage sinna märksõna või tootenimi ning vajutage nupule "OTSIN". Seejärel kuvatakse Teile tooted, mis Teie otsingukriteeriumile vastavad.  Samamoodi valige välja ka teised tooted, mida soovite osta. Paremas ülemises nurgas näidatakse jooksvalt ostukorvi maksumust. Ostukorvi sisu vaadata ja kauba eest maksta saab klikates ostukorvi maksumusele või selle kõrval olevale ostukorvi ikoonile. 

2. Ostukorvi ülevaatamine ja koguste korrigeerimine

Avatud ostukorvis näete kõiki tooteid, koguseid ning hindu.
Kui soovite muuta ostukorvis olevate toodete kogust, siis sisestage uus kogus kas nubriliselt või +- nuppe kasutades. Kui soovite eemaldada ostukorvist tooteid, siis muutke toote kogus nulliks. Kui olete ostukorvi sisuga rahul, siis saate tellimuse esitada klikkides nupule „OSTA KÜLALISENA” või "REGISTREERU PÜSIKLIENDIKS". Kui plaanite tulevikus kah MEREPOEST osta, siis on mõistlikum registreeruda sest siis ei ole tulevikus tarvis enam andmeid uuesti sisestada. 

3. Tellija andmete sisestamine ja kättesaamisviisi valimine

Sisestage tellimuse maksja andmed. Tärniga tähistatud väljad on täitmiseks kohustuslikud.
Valige välja kaupade kohale toimetamise viis. Me saadame kaubad kulleriga või tulete ise järele. Üle 100€ tellimustel on tarne tasuta. Kui te olete parajasti kauba saatmiseks väga ebamugavas kohas või on teil kauba kättesaamisega tuline rutt,  siis palun helistage telefonil 520 7252. Me püüame aidata kui vähegi saame.
Valige sobiv makseviis. Meie e-poes saate kauba eest tasuda Swedbanki, SEB pangalinke kasutades või ka ülekandega. Peale pangalingis makse sooritamist valige vajutage kindlasti "TAGASI KAUPMEHE JUURDE" nupule. See tagab süsteemse teavitamise ja kiirema tarne.

4. Tellimuse esitamine ning tasumine.

Teile kuvatakse Teie tellimuse ülevaade.
Tutvuge Merepoe kasutamistingimustega ja märkige linnuke vastavasse lahtrisse, kui olete seda teinud.
Tellimuse esitamiseks klikkige nuppu „KINNITAN TELLIMUSE”. Kui valisite makseviisiks internetipanga, suunatakse Teid nüüd valitud panka. Teostage internetipangas makse ja peale maksmist klikkige kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Teie tellimus on nüüd vastuvõetud ning vastav kinnitus saadetakse Teie e-mailile.