Ostukorv  

Tooteid pole

Saatmine 0,00 €
Kokku 0,00 €

Kassasse

Phuket
Regatt algab liivalt. Purjetajad veavad jahtidele kohalikud kalurid. 


Foto: Guy Nowell

Phuket King's Cup Regatt

Phuket King's Cup Regatt on kõige suurem regatt Aasias. See toimub aastast 1987, mill kohalikud purjetamisrinkonnad otsustasid sellega austada Tai kuninga kuuekümnendat sünnipäeva. Kuningas on ürituse patrooniks siiani. Regatt toimub Phuketis ja sõit käib mööda kaunist Andamani merd. Tai kuningas on ürituse patrooniks siiani.

Phuket

Kruiiserid võtavad kõike nii võistlemisest kui puhkamisest


Foto: Guy Nowell

Regatist võtavad osa nii jahid, katamaraanid kui ka Laserid ja isegi surfarid. Nii võib juhtuda, et Laseriga sõitjad saavad karjuda "parem hals" 45 jalase kiiljahi kipperile. Nagu igal regatil on ka Phuket King's Cupil omad legendid ja staarid. 

Phuket

Rohket silmailu pakuvad klassikalised jahid


Foto: Duncan Worthington 

 

Foto: Guy Nowell

2010 tabas jahte ootamatult üle keskmise torm


Foto: Guy Nowell

Viimasel ajal on üritus muutunud populaarseks nii väikeste kui ka ookeaane ületavate katamaraani ja jahimeeskondade hulgas. Nii on üritusel kokku saanud üle 1000 meremehe. Päeval käib võistlus nii proffesionaalide kui asjaarmastajate tasemel. Regatipäevade õhtuid veedetakse mõistagi lõbusalt pidutsedes, nii nagu regatidel kombeks.

Regatt toimub traditsiooniliselt detsemberis, mis tähistab Tais kuiva perjoodi algust. Kuiv perjood on reeglina ka tuulevaiksem kuigi näiteks möödunud aastal said purjetajad ka tromiga rinda pista.

Koduleht


Newsletter

Saadame uudiskirja vaga harva, ainult kui on moni vaga soodne pakkumine

Logi sisse

Nulli parool

Püsikliendina on mugavam ja soodsam